.

תודה שנרשמת לקבלת פרקים חשובים מהספר שלי.

לחץ כאן לקבלת המתנה: >> הורדת פרק מהספר שלי <<

 

 

אבל שנייה, זה לא הכל...

יש לי מתנה מיוחדת נוספת שתעזור לך לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך ולהבין מהו תקשור אמיתי ואיך הוא יכול לעזור לך לפתור בעיות. את החיבור - הקשר המדויק בין עולם הגוף והרוח, לימוד תקשור עצמי, בריאות נכונה ועוד.


המתנה: לכל מי שנרשם ומגיע לתקשור בטלפון או בפגישה יקבל מתנה: את הספר שלי הכולל דיסק מיוחד להכוונת בריאות ואושר בחיים.
שווי המתנה 65 ₪.


תקשור אמיתי: איך זה הולך?

חשוב להבין! ניתן לקבל תקשור בטלפון או בפגישה. אני לא זקוק לכל פרט אישי עליך כי אני מתקשר - יוצר קשר, בעזרת המדריכים הרוחניים שלנו, עם הגוף והנשמה שלך שיש בהם את כל התשובות המדויקות והנכונות שאתה זקוק.

התקשור המדויק זהה בין תקשור בטלפון או בפגישה רק שבפגישה, שהיא ארוכה יותר כמובן, יש לי אפשרות לטפל ולעזור לך לקבל כלים מדויקים לטיפול עצמי וגם ללמוד להתחיל לתקשר לבד, באם תרצה כמובן, כדי לפתור את הבלבול העצב והבדידות.

בשיחה בטלפון אני יכול גם לטפל בך מרחוק וללמד אותך דרכי טיפול עצמי נכונים ומדויקים עבורך.

 

עלות תקשור בטלפון: 350 ₪ + מתנה.

עלות פגישה בקליניקה: 450 ₪ + מתנה.


תהליך התקשור: כשאתה מתקשר אלי או משאיר פרטים באתר אני חוזר אליך מיד כשאני מתפנה ואנו מתאמים שיחה בשעה שנוחה לשנינו. אני אבקש את השאלות שלך ואכתוב אותן על דף כדי להכין את התקשור בכתיבה.

רק במידה שאדע שאני יכול לעזור לך לקבל את התשובות המדויקות אקח את התשלום דרך מכונת האשראי שברשותי.

תמיד אני מסביר לאנשים שפונים שיש דברים שאיני מתעסק בהם או לא יכול לענות עליהם כמו: עתידנות מדויקת, מגיה שחורה, מניפולציות אנרגטיות, תקשור עם אנשים או נשמות שלא מוכנות לכך ועוד.

 

אחרי שאנו מסכמים וממקדים את השאלות שאתה רוצה תשובה עליהן או עזרה טיפולית אני מבקש את התשלום ומוציא קבלה ושולח אותה אליך מידית לטלפון או לווטסאפ שלך.

 

לאחר מכן אני זקוק לכעשר דקות לקבל את התקשור בכתיבה. כשאני מסיים אני חוזר אליך ומקריא לך את המידע – תקשור.

אתה יכול לכתוב או להקליט אותו, מה שנוח לך. כמובן שבאם יש שאלות נוספות ניתן להמשיך בתקשור.

בסוף השיחה אנו בודקים יחד באם קיבלת את כל המידע הנכון  לפתרון שאלותיך או יש שאלות נוספות וגם אולי אני יכול לעזור לך בהכוונה נוספת או טיפול דרך הטלפון.

חשוב להבין! תקשור הוא לא ציווי אלא אור ומראה לדרך הנכונה רק לך. אתה הבוחר הבלעדי מה לעשות עם המידע. כך אתה קובע את גורלך ועתידך. זה התפקיד והיעוד שלך. לא של אף אדם אחר.
זה היופי בדבר.

שיחת התקשור בטלפון כשעה שמטרתה למקד אותך בשאלות שאתה רוצה עליהן תשובות מדויקות ולקבלן.
דרך התקשור תקבל הסבר מדויק ומהיר מה הדרך הנכונה לך כדי לצאת מהבלבול והמצוקה, מה נכון לעשות וגם איך להיות מאושר וממוקד יותר במטרותיך כמו שאתה חולם.


הבטחה שלי, השיחה הזו תשנה את הראיה על החיים ועל עצמך, תיתן לך כלים לריפוי עצמי ותמקד אותך כך שתדע בדיוק מה נכון לעשות.


במהלך השיחה, באם תרצה, אספר לך גם על תכניות הלווי הייחודיות שלי לטיפול עצמי נכון וייחודי, לחיים בריאים ומאושרים ולימוד תקשור מקצועי עצמי וגם להתפתחות גופנית רוחנית נכונה.

אורן נוטוביץ: 054-6649283

אחר ההרשמה לשיחה אתקשר אליך אשאל אותך מספר שאלות ונתאם ביחד שיחה או פגישה לתקשור.


לקוחות מספרים:

לאורן היקר שלום,

מודה אני מקרב לב על תקשורך האמינים והכנים. פניתי אליך פעמים רבות לצורך ייעוץ בתקשור והנני מברכת אותך על עזרתך הרבה לי גם בהכוונתך וייעוץ בכל תחום שביקשתי. הקדשת מזמנך מעל ומעבר להיותך מתקשר אמין וראית את הדברים כ: "ספר פתוח". כל מילה הייתה במקום ובזמן. קיבלתי את עצותיך וכיוונת אותי לדרך הטובה והיעילה לחיי.

יישר כוח וירבו כמותך.

תודה רבה. חגית יהושע מירושלים

 מרים הדר מוריץ
שמי מרים אני קיבלתי וגם למדתי תקשור אצל אורן. אורן הנו מתקשר והילר בחסד, ישר ואמין ביותר. משמש כצינור נקי להעברת אנרגיית האור להכוונה וריפוי וקבלת תשובות מדויקות לשאלות הכי חשובות שלי בחיים. אורן מדריך ומכוון מתוך שקט ושלווה
המאפשרים לאנרגיית האור המרפא להגיע למקומות הנכונים ביותר ולרפאם. אני מאוד ממליצה לכל מי שרוצה לעבור תקשור אמיתי או תהליך של התפתחות אישית, ריפוי ולהרגיש את אנרגיית האור הנפלאה להתנסות בתקשור והדרכה אצל אורן.
יום נפלא, מרים הדר מוריץ, חיפה


400

בריג'יט קשטן
אורן היקר,
תודה רבה על העזרה המקצועית והמועילה. התקשורים שלך עזרו ועוזרים לי מאוד בחיים. שיהיה לך רק טוב ותמשיך לעזור לאחרים.
באהבה, בריג'יט קשטן,
פסיכולוגית קלינית בכירה, חיפה

אם נמאס לך לחפש תשובות במקומות הלא נכונים ואתה רוצה תקשור אמיתי ותשובות מדויקות לשאלותיך וגם עזרה מקצועית ומדויקת מאדם ישר ואמין עם ניסיון רב צור קשר.


לשיחת תקשור בטלפון או לקביעת פגישה השאר פרטים בטופס או חייג ישירות אלי ואני אחזור אליך מייד כשאתפנה, תודה

 

אורן נוטוביץ: 054-6649283
או: 04-8232373תקשור אמיתי, רק תקשור, בלי משחקים.

אימייל: *
שם: *
טלפון: *
כן, אני מעוניין בתקשור

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.